Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $8.75, formerly: $9.49
SAVE $0.74
Plus tax
Green Beaver
Natural Deodorant, Tea Tree
50 g, $17.50/100g
sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Plus tax
Probar
Simply Real Bar Peanut Butter Chocolate
85 g, $4.12/100g

$68.53
Plus tax
Sleeman
Premium Light Lager (ID required at pick-up)
30x355.0 ml, $0.64/100ml
Out of Stock
sale: $12.49, formerly: $13.99
SAVE $1.50
Nutiva
Organic Buttery Refined Coconut Oil
858 ml, $1.46/100ml

$4.50
Plus tax
Prana
Carazel Chocolate Bark, Caramelized Nuts
100 g, $4.50/100g
500 PC Optimum Points
sale: $22.25, formerly: $23.99
SAVE $1.74
Plus tax
A Vogel
Tablets Cold & Flu Extra Strength
30 ea, $0.74/1ea
3,000 PC Optimum Points

sale: $14.99 MIN 2
, formerly: $20.53
Plus tax
Saintly
White Wine The Good Sauvignon Blanc (ID required at pick-up)
750 ml, $2.74/100ml
sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Haddar
Kosher Multigrain Rice Cakes Himalayan Salt
99 g, $2.02/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $8.00, formerly: $9.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPC Blue Menu
Minced Turkey
454 g, $1.76/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.25, formerly: $1.69
SAVE $0.44
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $0.63/100g

sale: $3.99, formerly: $4.47
SAVE $0.48
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.60/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g















































































































