Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Old El Paso
Ranch Blasted Stand N' Stufftm Taco Shells
153 g, $2.93/100g
$23.00 Member Price
, formerly: $24.00 Non-Members
Plus tax
Hormel
Deli Tray with Pepperoni and Genoa Salami
850 g, $2.82/100g
sale: $5.99, formerly: $6.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Ciliegia & Limone Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.30/100ml
sale: $6.00, formerly: $7.00
SAVE $1.00
Olivieri
Pepperoni Pizza Tortellini
450 g, $1.33/100g
PC Optimum Offer
sale: $21.50, formerly: $23.99
SAVE $2.49
Timothy's
Breakfast Blend, Light Roast, K-Cup Coffee Pods, 30 Count
30 ea, $0.72/1ea
sale: $2.75, formerly: $3.39
SAVE $0.64
Campbell's
Ready To Serve Soup Broccoli Cheese
515 ml, $0.53/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Haagen Dazs
Matcha Green Tea Ice Cream
450 ml, $1.55/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Starburst
Original Chewy Candy, Take Home Bag
320 g, $1.87/100g

sale: $0.33 MIN 3
, formerly: $0.39
Plus tax
SunRype
Fruit To Go Apple Strawberry Banana Carrot 100% Fruit Snack
14 g, $2.79/100g

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Plus tax
Surati
Ready To Eat Snack Papdi Gathiya
341 g, $0.59/100g
sale: $1.99, formerly: $2.29
SAVE $0.30
Plus tax
Thirsty Buddha
Sparkling Coconut Water, Pineapple
330 ml, $0.60/100ml
sale: $2.99, formerly: $4.79
SAVE $1.80
Tre Stelle
Soft White Cheese Lactose-Free Garlic & Chives 16% M.F.
200 g, $1.50/100g

sale: $21.50, formerly: $22.99
SAVE $1.49
President's Choice
The Great Canadian Light to Medium Roast Single Serve K-cup Coffee Pods
30 ea, $0.72/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.52/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $1.25, formerly: $1.69
SAVE $0.44
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $0.63/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
PC Optimum Offer















































































































