Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$3.49 Member Price
, formerly: $5.00$4.49 Non-Members
SAVE $0.51
Healthy Choice
Gourmet Steamers Grilled Balsamic Chicken
284 g, $1.58/100g
Out of Stock
sale: $8.00, formerly: $8.99
SAVE $0.99
CATHEDRAL CITY CHEESE
Vintage English Cheddar Cheese
200 g, $4.00/100g
sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
President's Choice
Plant Based Semi-Sweet Chocolate Chips
300 g, $1.67/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Maynards
Sour Patch Kids Sour Berries Candy, Gummy Candy, Sour Candy
150 g, $2.33/100g
sale: $2.49, formerly: $3.00
SAVE $0.51
President's Choice
Crisp & Thin Crackers with Flax & Honey
225 g, $1.11/100g

sale: $22.00 MIN 2
, formerly: $25.99
Kicking Horse
Organic Fairtrade Medium Roast Whole Bean Coffee, Three Sisters
454 g, $5.72/100g
sale: $2.99, formerly: $3.49
SAVE $0.50
President's Choice
Ranch with Bacon Dressing
475 ml, $0.63/100ml
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Betty Crocker
Fruit Roll-ups Sour - Variety Pack Blue Razzberry ; Berry Punch , 10 Rolls
141 g, $2.83/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Whole White Mushrooms
454 g, $0.99/100g

sale: $3.99, formerly: $4.47
SAVE $0.48
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.60/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g















































































































