Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $6.50 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax
Halo Top
Birthday Cake
473 ml, $1.69/100ml

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Sprague
Petite Soup Chicken & Rice Smart Size
284 ml, $0.88/100ml

sale: $7.00, formerly: $7.50
SAVE $0.50
Lesley Stowe's
Lesley Stowe Raincoast Crisps Almond Flour Cranberry
150 g, $4.67/100g
sale: $9.99, formerly: $13.99
SAVE $4.00
Plus tax
Partake
Non-Alcoholic Beer Blonde
6x355.0 ml, $0.47/100ml
sale: $2.96, formerly: $3.29
SAVE $0.33
Plus tax
PC Organics
Dry-Roasted Salted Sunflower Seeds
200 g, $1.48/100g
sale: $3.75, formerly: $4.79
SAVE $1.04
Plus tax
Ritter Sport
Milk Chocolate with Salted Caramel Pieces
100 g, $3.75/100g
sale: $2.75 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Sweet & Salty Dark Chocolate & Almond Granola Bar
5x175.0 g, $0.40/100g
$3.49 Member Price
, formerly: $5.49$4.49 Non-Members
SAVE $1.00
Healthy Choice
Simply Steamers Creamy Spinach and Tomato Linguini
255 g, $1.76/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Old El Paso
Smart Fiesta Dinner Kit, Soft Taco Bake
312 g, $1.44/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $3.99, formerly: $4.47
SAVE $0.48
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.60/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Whole White Mushrooms
454 g, $0.99/100g















































































































