Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
sale: $2.29, formerly: $2.49
SAVE $0.20
Tradition
Kosher Instant Noodle Soup, Vegetable Beef
70 g, $3.27/100g
sale: $4.49, formerly: $4.99
SAVE $0.50
Wissotzky
Kosher Green Tea, Jasmine
30 g, $14.97/100g
Out of Stock
sale: $50.75, formerly: $54.49
SAVE $3.74
Plus tax
Ascenta
Omega-3 Liquid Zesty Lemon Flavour
200 ml, $25.38/100ml

sale: $28.25, formerly: $29.49
SAVE $1.24
Plus tax
Genuine Health
Clear Focus With Lion's Mane Mushroom
60 ea, $0.47/1ea

sale: $38.75, formerly: $40.99
SAVE $2.24
Plus tax
Genuine Health
Greens+ Daily Detox, Lemon
204 g, $19.00/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $8.00, formerly: $9.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPC Blue Menu
Minced Turkey
454 g, $1.76/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.69
SAVE $0.44
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $0.63/100g













































































































