Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $9.00, formerly: $10.99
SAVE $1.99
Flourish
Breakfast & Baking Syrup, Original
375 ml, $2.40/100ml

sale: $24.29, formerly: $26.99
SAVE $2.70
Nabob
Breakfast Blend Coffee 100% Compostable Pods
292 g, $8.32/100g
sale: $21.50, formerly: $23.99
SAVE $2.49
Timothy's
Breakfast Blend, Light Roast, K-Cup Coffee Pods, 30 Count
30 ea, $0.72/1ea

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Traditional Medicinals
Breathe Easy Eucalyptus Mint Wrapped Tea Bags
16 ea, $0.31/1ea

sale: $2.79, formerly: $3.49
SAVE $0.70
Dare
Breton Bites Cheddar Crackers
180 g, $1.55/100g

sale: $2.79, formerly: $3.49
SAVE $0.70
Dare
Breton Bites Original Crackers
200 g, $1.40/100g

sale: $2.79, formerly: $3.49
SAVE $0.70
Dare
Breton Bites Pizza Crackers
180 g, $1.55/100g

sale: $2.79, formerly: $3.49
SAVE $0.70
Dare
Breton Bites Veggie Crackers
200 g, $1.40/100g

sale: $2.79, formerly: $3.49
SAVE $0.70
Dare
Breton Bites Veggie Crackers On the Go Packs
132 g, $2.11/100g
sale: $2.79, formerly: $3.49
SAVE $0.70
Dare
Breton Cracked Pepper and Olive Oil Crackers
200 g, $1.40/100g
sale: $2.79, formerly: $3.49
SAVE $0.70
Dare
Breton Gluten Free Cracked Pepper & Olive Oil
135 g, $2.07/100g
sale: $2.79, formerly: $3.49
SAVE $0.70
Dare
Breton Gluten Free Garden Vegetable Crackers
135 g, $2.07/100g
sale: $2.79, formerly: $3.49
SAVE $0.70
Dare
Breton Gluten Free Herb and Garlic Crackers
135 g, $2.07/100g
sale: $2.79, formerly: $3.49
SAVE $0.70
Dare
Breton Gluten Free Original with Flax Crackers
135 g, $2.07/100g

sale: $2.79, formerly: $3.49
SAVE $0.70
Dare
Breton Simple Goodness Dill & Herb Crackers
180 g, $1.55/100g

sale: $2.79, formerly: $3.49
SAVE $0.70
Dare
Breton Simple Goodness Sea Salt & Olive Oil Crackers
180 g, $1.55/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Lantic
Brilliant Yellow Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $3.00, formerly: $4.25
SAVE $1.25
Brioche Dinner Rolls, 12-Pack
357 g, $0.84/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
D'Italiano
Brizzolio Extra Soft Hamburger Buns
528 g, $0.66/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
PC Optimum Offer
sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.54/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.52/100g















































































































