Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in Canada
PC Blue Menu
Chicken Tikka Masala
350 g, $1.43/100g

$12.00 Member Price
, formerly: $14.49$14.00 Non-Members
SAVE $0.49
Prepared in Canada
Ziggy's
Creamy Havarti Cheese Slices Club Size
500 g, $2.80/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in Canada
President's Choice
Homestyle French Onion Dip
200 g, $1.75/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
PC Optimum Offer
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $3.99, formerly: $4.47
SAVE $0.48
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.60/100g
sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.54/100g















































































































