Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.50, formerly: $5.99
SAVE $0.49
International Delight
Cold foam, Salted Caramel Mocha, Limited Edition
369 g, $1.49/100g

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Dr Oetker
Shirriff Lemon Pie Filling & Dessert Mix
328 g, $1.22/100g
sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Lipton
Cup-a-Soup instant noodles soup Chicken Noodle
58 g, $3.45/100g
sale: $4.79, formerly: $5.79
SAVE $1.00
Christie
OREO Cakesters Soft Snack Cakes Double Chocolate
285 g, $1.68/100g
sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Watkins
Pure Vanilla Extract
59 ml, $11.00/100ml
PC Optimum Offer

sale: $23.00, formerly: $25.99
SAVE $2.99
IFC seafood
Canadian Snow Crab Clusters Wild Caught
500 g, $4.60/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
PC Blue Menu
Sweet and Sour Chicken
260 g, $1.92/100g

sale: $3.19, formerly: $3.49
SAVE $0.30
President's Choice
Rooibos Red Tea
20 ea, $0.16/1ea

$5.44
Plus tax
Ben & Jerry's
Ice Cream with Fairtrade Ingredients S'More Please! Non-Gmo
473 ml, $1.15/100ml
1,000 PC Optimum Points

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Haagen Dazs
EXTRÄAZ Caramel Cone Explosion Ice Cream
450 ml, $1.55/100ml

sale: $9.00, formerly: $10.99
SAVE $1.99
Flourish
Protein Pancake & Waffle Mix Buttermilk
430 g, $2.09/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.99, formerly: $4.47
SAVE $0.48
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.60/100g















































































































