Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.25, formerly: $3.99
SAVE $0.74
Tim Hortons
Ready To Serve Soup Potato Bacon
540 ml, $0.60/100ml
sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Clover Leaf
Solid White Tuna Low Sodium Albacore in Water
170 g, $2.06/100g
sale: $1.75, formerly: $2.00
SAVE $0.25
Plus tax
Larabar
Fruit & Nut Energy Bar, Chocolate Brownie
45 g, $3.89/100g
Out of Stock
sale: $12.99, formerly: $13.99
SAVE $1.00
Nescafe
Pure Decaffeinated Instant Coffee
198 g, $6.56/100g

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.79
Club House
Organic Leaves Oregano
11 g, $25.36/100g
PC Optimum Offer
sale: $4.49, formerly: $4.99
SAVE $0.50
Nature's Path
Organic Choco Chimps Cereal
284 g, $1.58/100g

sale: $1.25 MIN 2
, formerly: $1.50
Plus tax
Nestlé
Turtles TURTLES, 2-Piece Bar, Caramel Pecans & Chocolate
33 g, $4.55/100g

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $7.29
Silk
Coconut Yogurt, Unsweetened Plain, Dairy Free
650 g, $1.12/100g

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.79
Plus tax
Montellier
Grapefriut Carbonated Natural Spring Water
1 l, $0.18/100ml
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Pillsbury
Grands! Cinnamon Rolls with Cream Cheese Icing
496 g, $0.91/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml
sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.54/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Whole White Mushrooms
454 g, $0.99/100g















































































































