Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.33, formerly: $3.75
SAVE $0.42
Green Giant
Valley Selections Cheddar Pasta With Vegetables
500 g, $0.67/100g

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
Club House
Spaghetti, Gluten-Free Sauce Mix
43 g, $3.47/100g

sale: $3.33, formerly: $3.75
SAVE $0.42
Green Giant
Green Beans, Cut
750 g, $0.44/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
PC Blue Menu
Chicken Fettuccine Alfredo
237 g, $2.11/100g
sale: $5.49, formerly: $5.99
SAVE $0.50
Knorr
Bovril Concentrated Liquid Stock flavour Beef in a practical bottle
250 ml, $2.20/100ml
sale: $7.00, formerly: $7.25
SAVE $0.25
Rio Mare
Solid Light Tuna in Olive Oil, Lemon & Black Pepper
195 g, $3.59/100g

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.99
Peace Tea
Iced Tea Greenest of All Teas Can
695 ml, $0.29/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Lay's
Tomato Tango Ridged Flavoured Potato Chips
200 g, $2.25/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g















































































































