Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.49
Bens
BISTRO EXPRESS Basmati Lime and Cilantro Rice
240 g, $1.45/100g
sale: $9.99, formerly: $10.49
SAVE $0.50
Plus tax
Red Bull
Energy Drink, White Peach, (4 pack)
4x250.0 ml, $1.00/100ml
1,500 PC Optimum Points

sale: $6.50 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax
Halo Top
Peanut Butter Swirl
473 ml, $1.69/100ml

sale: $10.00 MIN 2
, formerly: $12.00
Olivieri
Rainbow Tortellini with Cheese
700 g, $1.71/100g
sale: $12.00, formerly: $12.99
SAVE $0.99
Plus tax
Mott's
Fruitsations Fruit Flavoured Snacks, Berry, Gluten Free
907 g, $1.32/100g
1,000 PC Optimum Points
Low Stock
sale: $4.50, formerly: $4.99
SAVE $0.49
Plus tax
G.H. Cretors
Cretors Popcorn, Chicago Mix
213 g, $2.11/100g

sale: $6.50 MIN 2
, formerly: $7.29
Plus tax
AHA
Seltzer Pineapple + Passionfruit Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.17/100ml
Low Stock
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
KODIAK CAKES
Power Cakes Flapjack & Waffle Mix, Buttermilk
567 g, $1.15/100g
sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.49
Betty Crocker
Creamy Deluxe Frosting, Vanilla, Gluten Free
340 g, $0.73/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g















































































































