Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.19
No Name
Whole Mandarin Orange Segments in Fruit Juice From Concentrate
540 ml, $0.78/100ml
sale: $8.00, formerly: $8.99
SAVE $0.99
CATHEDRAL CITY CHEESE
Vintage English Cheddar Cheese
200 g, $4.00/100g

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.79
Plus tax
Montellier
Clementine Carbonated Natural Spring Water
1 l, $0.18/100ml
sale: $3.99, formerly: $6.79
SAVE $2.80
General Mills
Protein Granola, Oats 'n Dark Chocolate, Healthy Snack and Cereal
311.84 g, $1.28/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Leclerc
Mini Cookies Chocolate Chip With A Chocolatey Icing Drizzle
200 g, $2.50/100g

sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
Maynards
Assorted Gummy Candy (Pack of 45), Sour Patch Kids, Fuzzy Peach, Swedish Berries, Swedish Fish
562 g, $1.78/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
General Mills
Count Chocula Whole Grain Monster Marsmallows Cereal
295 g, $1.69/100g

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Catelli
Smart, Linguine Pasta
375 g, $0.67/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Smart Sweets
Candy Dream Puffs Strawberry Foam & Peach Foam
50 g, $9.98/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml















































































































