Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Nestlé
Rolo Minis, Smooth Caramel-filled Pieces
203 g, $2.95/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Healthy Choice
Gourmet Steamers Grilled Balsamic Chicken
284 g, $2.11/100g

sale: $22.00 MIN 2
, formerly: $25.99
Kicking Horse
Organic Fairtrade Medium Roast Whole Bean Coffee, Three Sisters
454 g, $5.72/100g

sale: $3.49, formerly: $3.99
SAVE $0.50
Plus tax
President's Choice
Mini Cola 6 Pack
222 ml, $0.26/100ml

sale: $3.33, formerly: $3.75
SAVE $0.42
Green Giant
French Style Green Beans
750 g, $0.44/100g

sale: $2.99, formerly: $3.49
SAVE $0.50
Gay Lea
Sour Cream, Fat Free 1%
500 ml, $0.60/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.00
SAVE $0.71
Minute Maid
Fruit Punch Cartons
8x200.0 ml, $0.21/100ml

sale: $6.50 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax
Halo Top
Sea Salt Caramel
473 ml, $1.69/100ml

sale: $3.99, formerly: $4.49
SAVE $0.50
Ocean Spray
Cranberry Cocktail, Light
1.89 l, $0.21/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Cadbury
CARAMILK Salted Caramel, Chocolatey Candy Bars, 100% sustainably sourced cocoa
100 g, $3.49/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Tim Hortons
Ready To Serve Soup Creamy Field Mushroom
540 ml, $0.65/100ml
sale: $5.49, formerly: $5.99
SAVE $0.50
Knorr
Bovril Liquid Bouillon Concentrate Chicken Flavour
250 ml, $2.20/100ml
sale: $15.30, formerly: $17.00
SAVE $1.70
PC Organics
Organic Black Chia Seed
907 g, $1.69/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
French Onion and Sour Cream Flavour Garden Stix
142 g, $2.46/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g















































































































