Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.00, formerly: $3.29
SAVE $0.29
Catelli
SuperGreens, Spaghetti Pasta
300 g, $1.00/100g

sale: $22.50, formerly: $24.99
SAVE $2.49
President's Choice
PC® Espresso Perfetto Whole Bean Coffee
907 g, $2.48/100g
Out of Stock

sale: $6.50 MIN 2
, formerly: $7.29
Plus tax
AHA
Seltzer Raspberry + Acai Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.17/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.00
SAVE $0.71
Minute Maid
Grape Punch Cartons
10x200.0 ml, $0.16/100ml
sale: $3.50, formerly: $4.75
SAVE $1.25
Bens Original
Street Food Chinese Stir Fry Noodles
250 g, $1.40/100g
sale: $4.00, formerly: $5.00
SAVE $1.00
PC Organics
Organic Frozen Whole Green Beans
500 g, $0.80/100g

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Hunt's
Thick & Rich Pasta Sauce, Spicy Red Pepper & Chilies
680 ml, $0.37/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.05/100ml

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g















































































































