Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $6.50, formerly: $7.49
SAVE $0.99
Castello
Arla Havarti Herb&Spice FW
200 g, $3.25/100g
sale: $6.99, formerly: $7.49
SAVE $0.50
President's Choice
Olives Stuffed with Garlic
375 ml, $1.86/100ml
sale: $11.99, formerly: $14.99
SAVE $3.00
Orville
Popcorn, Extra Buttery Flavour, Pantry Pack
1475 g, $0.81/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Healthy Choice
Gourmet Steamers, Grilled Chicken Red Pepper Alfredo
292 g, $2.05/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Pillsbury
Grands! Cinnamon Rolls Flaky Supreme with Icing
496 g, $0.91/100g

sale: $6.99, formerly: $8.99
SAVE $2.00
Maple Leaf
Natural Ground Pork Sausage Meat
500 g, $1.40/100g

sale: $6.99, formerly: $7.50
SAVE $0.51
Starbucks
Irish Cream-flavoured Non-dairy Coffee Enhancer
828 ml, $0.84/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO Thins, Golden Sandwich Cookies, Packable, snackable, and forever dunkable
261 g, $1.72/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml















































































































