Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.29, formerly: $6.29
SAVE $1.00
Plus tax
Lesser Evil
Buddha Bowl, Himalayan Gold
142 g, $3.73/100g
sale: $13.00, formerly: $13.50
SAVE $0.50
Marcangelo
Cacciatore Salami, Mild
300 g, $4.33/100g
2,000 PC Optimum Points

sale: $4.99, formerly: $5.50
SAVE $0.51
Plus tax
Haagen Dazs
EXTRÄAZ Chocolate Caramel Brownie Ice Cream
450 ml, $1.11/100ml
sale: $8.00, formerly: $8.99
SAVE $0.99
Beyond Meat
Plant-Based Chicken Tenders
226 g, $3.54/100g
Out of Stock

sale: $6.00, formerly: $7.00
SAVE $1.00
President's Choice
Camembert Cheese
170 g, $3.53/100g
sale: $11.99, formerly: $14.99
SAVE $3.00
Orville
Popcorn, Buttery Flavour, Pantry Pack
1475 g, $0.81/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.19
No Name
Clingstone Peach Slices in Fruit Juice From Concentrate
540 ml, $0.78/100ml

sale: $21.50, formerly: $22.99
SAVE $1.49
President's Choice
The Great Canadian Light to Medium Roast Single Serve K-cup Coffee Pods
30 ea, $0.72/1ea
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Old El Paso
Refried Beans With Mild Green Chilies
398 ml, $1.00/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Nestlé
Coffee Crisp Minis Wafer Bars
180 g, $3.33/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Oh Henry!
Bite Sized Pieces With Reese Peanut Butter
180 g, $3.33/100g

sale: $3.49, formerly: $3.99
SAVE $0.50
Plus tax
President's Choice
Mini Diet Tonic Water 6 Pack
6x222.0 ml, $0.26/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.00
SAVE $0.71
Plus tax
Minute Maid
Watermelon Blueberry Cartons
8x200.0 ml, $0.21/100ml

sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Aylmer
Accents No Salt Added Italian Chunky-Stewed Tomato
540 ml, $0.50/100ml
sale: $3.29, formerly: $3.79
SAVE $0.50
Silk
Almond Milk Alternative, Original, Dairy Free, Shelf Stable
946 ml, $0.35/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g















































































































