Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Farmer's Market
Banana Chocolate Chunk Muffins
600 g, $1.00/100g

sale: $5.49, formerly: $6.49
SAVE $1.00
Freeyumm
Banana Maple Cookies 7 Individually Wrapped Cookies
154 g, $3.56/100g
Low Stock

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.50
PC Blue Menu
Banana Nut Omega 3 Granola Boost Cereal
325 g, $1.69/100g

sale: $3.00, formerly: $3.75
SAVE $0.75
siggi's
Banana Skyr Yogurt 2%100G
400 g, $0.75/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml















































































































