Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.29, formerly: $3.79
SAVE $0.50
Plus tax
Quaker
Crispy Minis Ketchup Flavour Brown Rice Cakes
100 g, $3.29/100g

sale: $3.29, formerly: $3.79
SAVE $0.50
Quaker
Crispy Minis Korean BBQ Flavour Brown Rice Cakes
90 g, $3.66/100g
sale: $3.29, formerly: $3.79
SAVE $0.50
Quaker
Crispy Minis Original Large Brown Rice Cakes
127 g, $2.59/100g
sale: $3.29, formerly: $3.79
SAVE $0.50
Quaker
Crispy Minis Savoury Tomato & Basil Flavour Large Brown Rice Cakes
173 g, $1.90/100g

sale: $3.29, formerly: $3.79
SAVE $0.50
Plus tax
Quaker
Crispy Minis Sour Cream & Onion flavour brown rice chips
100 g, $3.29/100g

sale: $6.00, formerly: $7.00
SAVE $1.00
President's Choice
Crumbled Goat's Milk Chevre
165 g, $3.64/100g

sale: $6.00, formerly: $7.00
SAVE $1.00
President's Choice
Crumbled Goat's Milk Féta Cheese
175 g, $3.43/100g
sale: $1.25 MIN 2
, formerly: $1.50
Plus tax
Nestlé
Crunch Bar, Rich Milk Chocolate and Crunchy Rice Crisps
44 g, $3.41/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Nestlé
Crunch Bar, Rich Milk Chocolate and Light Crunchy Rice Crisps, Easy to Share
100 g, $3.49/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Nestlé
Crunch Milk Chocolate Bar With Cookie Pieces
100 g, $3.49/100g
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Nestlé
Crunch Pops, Crispy Rice Centre, Milk Chocolaty Coating
140 g, $4.28/100g

sale: $1.00 MIN 3
, formerly: $1.50
Plus tax
Cadbury
Crunchie Singles Bar, 100% sustainably sourced cocoa
44 g, $3.41/100g
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Nature Valley
Crunchy Apple Crisp Granola Bars 10 CT
210 g, $1.90/100g

sale: $5.49, formerly: $6.09
SAVE $0.60
Plus tax
Prana
Crunchy Bites Chic Choc Chocolate Caramel
125 g, $4.39/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml















































































































