Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.50, formerly: $7.29
SAVE $0.79
Tea India
Ginger Chai Black Tea With Real Ginger
182 g, $3.57/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.29
Prepared in Canada
Traditional Medicinals
Ginger Organic Green Tea
16 ea, $0.39/1ea

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.79
Prepared in Canada
Dr Oetker
Giuseppe Garlic Fingers
317 g, $1.51/100g
Low Stock

sale: $4.75, formerly: $5.29
SAVE $0.54
Plus tax
Prepared in Canada
Nature Clean
Glass Cleaner
740 ml, $0.64/100ml
sale: $12.29, formerly: $12.99
SAVE $0.70
Tuscanini
Glaze With Balsamic Vinegar Of Modena
250 ml, $4.92/100ml
Low Stock
sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
Subscribe & Earn
President's Choice
Gluten Free All Purpose Flour
800 g, $1.13/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g















































































































