Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $6.29, formerly: $6.49
SAVE $0.20
Prana
Granolove – Maple Spice Crunch Organic Granola
300 g, $2.10/100g

sale: $6.29, formerly: $6.49
SAVE $0.20
Prana
Granolove – Mixed berry crunch
300 g, $2.10/100g

sale: $6.29, formerly: $6.49
SAVE $0.20
Prana
Granolove – Organic Oatmeal Cookie Crunch Granola
300 g, $2.10/100g

sale: $3.29, formerly: $4.00
SAVE $0.71
Minute Maid
Grape Punch Cartons
10x200.0 ml, $0.16/100ml

sale: $1.50, formerly: $1.69
SAVE $0.19
Plus tax
President's Choice
Grape Soda
2 l, $0.08/100ml
Out of Stock

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.79
Plus tax
Montellier
Grapefriut Carbonated Natural Spring Water
1 l, $0.18/100ml
sale: $2.49, formerly: $2.99
SAVE $0.50
Clearly Canadian
Grapefruit Flavored Sparkling Mineral Water Grapefruit Essence
325 ml, $0.77/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g













































































































