Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.99, formerly: $5.50
SAVE $0.51
Plus tax
Haagen Dazs
Matcha Green Tea Ice Cream
450 ml, $1.11/100ml
sale: $5.99, formerly: $7.49
SAVE $1.50
Plus tax
San Pellegrino
CIAO! Lime Flavoured Sparkling Water
6x330.0 ml, $0.30/100ml

sale: $14.49, formerly: $14.99
SAVE $0.50
No Name
Shredded Medium Cheddar Cheese Club Size
900 g, $1.61/100g
sale: $0.88, formerly: $1.00
SAVE $0.12
Lucky Me!
Instant Noodle Soup Artificial Beef Flavour
55 g, $1.60/100g

sale: $21.50, formerly: $22.99
SAVE $1.49
President's Choice
The Great Canadian Light to Medium Roast Single Serve K-cup Coffee Pods
30 ea, $0.72/1ea

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.29
Traditional Medicinals
Peppermint Organic Wrapped Tea Bags
16 ea, $0.39/1ea
sale: $11.99, formerly: $14.99
SAVE $3.00
Orville
Popcorn, Buttery Flavour, Pantry Pack
1475 g, $0.81/100g

sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Aylmer
Whole Tomatoes With Herbs & Spices
796 ml, $0.34/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Old El Paso
Ranch Blasted Stand N' Stufftm Taco Shells
153 g, $2.93/100g

sale: $21.50, formerly: $22.99
SAVE $1.49
President's Choice
Gourmet Swiss Water Process Decaffeinated Medium Roast Single Serve K-cup Coffee Pods
30 ea, $0.72/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g















































































































