Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
Plus tax
Charlotte's
Mini Chocolate Parfait
133 g, $2.63/100g
sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Plus tax
Nature Valley
Granola Bars Sweet & Salty Cashew
160 g, $1.56/100g

sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
No Name
Deep Dish Pie Shells
380 g, $0.79/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
General Mills
Oatmeal Crisp Breakfast Cereal, Triple Berry, High Fibre and Whole Grains
399 g, $1.25/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Farmer's Market
Butter Croissant Buns
300 g, $1.50/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.49
Bens
BISTRO EXPRESS Vegetable Medley Rice Side Dish
250 g, $1.40/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g















































































































