Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.99, formerly: $4.79
SAVE $0.80
Tre Stelle
Tre Stelle Organic Cream Cheese Spread
200 g, $2.00/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.29
Plus tax
Magnum
Classic Ice Cream Bar
3x100.0 ml, $2.10/100ml

sale: $6.99, formerly: $7.50
SAVE $0.51
Starbucks
Almond And Oat Non Dairy Hazelnut Latte Coffee Enhancer
828 ml, $0.84/100ml
Low Stock

sale: $11.00, formerly: $12.00
SAVE $1.00
No Name
Breaded Chicken Cutlettes Chicken Nuggets Club Size
1810 g, $0.61/100g

sale: $4.50, formerly: $5.29
SAVE $0.79
Gay Lea
Real Coconut Whipped Cream
225 g, $2.00/100g

sale: $2.79, formerly: $3.49
SAVE $0.70
Dare
Breton Simple Goodness Dill & Herb Crackers
180 g, $1.55/100g

sale: $5.99, formerly: $6.99
SAVE $1.00
Plus tax
Sunchips
Harvest Cheddar flavour Multigrain Snacks Value Size
360 g, $1.66/100g
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.29
Plus tax
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Lemon
1 l, $0.23/100ml

sale: $4.99, formerly: $5.50
SAVE $0.51
Plus tax
Haagen Dazs
Pralines & Cream
450 ml, $1.11/100ml
Low Stock
sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Plus tax
Minute Maid
Tropical Punch Fruit Drink Carton
1.75 l, $0.15/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.05/100ml

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g















































































































