Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.29
Rio Mare
Insalatissime Light Tuna Salad, Quinoa
160 g, $3.31/100g
Out of Stock

sale: $1.50, formerly: $1.69
SAVE $0.19
Plus tax
Prepared in Canada
President's Choice
Diet Tonic Water
2 l, $0.08/100ml

sale: $12.00, formerly: $15.50
SAVE $3.50
Prepared in Canada
President's Choice
Free From Smoked Black Forest Ham Slices Club Pack
400 g, $30.00/1kg $3.00/100g

sale: $5.99, formerly: $6.99
SAVE $1.00
Plus tax
Prepared in Canada
Cheetos
Crunchy Cheese Flavoured Snacks
480 g, $1.25/100g

sale: $2.75 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in Canada
President's Choice
Rich & Chewy Chocolate Chip Granola Bars
5x120.0 g, $0.58/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g














































































































