Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.50
PC Blue Menu
Polyphenols Mixed Berry Granola Boost Cereal
325 g, $1.69/100g
Low Stock
sale: $8.49, formerly: $9.99
SAVE $1.50
Bobs Red Mill
Gluten Free Protein Oats
907 g, $0.94/100g
PC Optimum Offer

sale: $18.99, formerly: $20.99
SAVE $2.00
Pillsbury
Pizza Pops Pepperoni 30ct
2.85 kg, $0.67/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Betty Crocker
Cookie Mix, Chocolate Chip, 22 Servings
496 g, $0.91/100g

sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
Schneiders
Dry Summer Sausage
150 g, $4.00/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Betty Crocker
Reese's Brownies Mix with Peanut Butter Chips
453 g, $0.99/100g
sale: $1.00, formerly: $1.25
SAVE $0.25
Lucky Me!
Instant Vermicelli Soup Chicken Sotanghon
28 g, $3.57/100g

$3.00
Plus tax
Nestlé
Drumstick Strawberry Cheesecake Cones, Single Serve
180 ml, $1.67/100ml
Out of Stock
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.99
General Mills
Cheerios Fruity Naturally Flavoured Cereal
311 g, $1.60/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g















































































































