Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.99, formerly: $6.79
SAVE $0.80
Nature's Path
Organic Superseeds & Grains Instant Oatmeal
228 g, $2.63/100g
Out of Stock

sale: $7.50, formerly: $8.00
SAVE $0.50
Burnbrae Farms
Egg Bites! Mini Crustless Quiches Cheese & Bacon Snack Size
336 g, $2.23/100g
500 PC Optimum Points

sale: $7.00, formerly: $7.50
SAVE $0.50
Pillers
Charcuterie Trio Salami, Dry Cured, Cheese Lovers
125 g, $5.60/100g
sale: $2.99, formerly: $3.49
SAVE $0.50
Plus tax
Yerba Mate
Non Sparkling Beverage Awakening Orange
458 ml, $0.65/100ml

sale: $2.00, formerly: $2.49
SAVE $0.49
Sprague
Baked Beans The Original Cowboy
398 ml, $0.50/100ml

sale: $5.00, formerly: $6.29
SAVE $1.29
Teriyaki Experience
Reduced Sodium Teriyaki Sauce
350 ml, $1.43/100ml
sale: $5.00, formerly: $6.29
SAVE $1.29
Plus tax
Duche de Longueville
Sparkling Apple Juice
750 ml, $0.67/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Betty Crocker
Reese's Mini Pieces Cookie Mix with Peanut Butter Pieces and Chocolate Chips
337 g, $1.33/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.05/100ml

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g















































































































