Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $2.00, formerly: $2.49
SAVE $0.49
Sprague
Baked Beans Sugarbush
398 ml, $0.50/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Bibigo
Korean Style Mini Wontons Fully Cooked Vegetable And Pork
680 g, $1.18/100g

$13.99
Plus tax
Quaker
Chewy Granola Cereal Or Fruit Bars Chocolate Fun
960 g, $1.46/100g
Out of Stock

sale: $8.79, formerly: $9.99
SAVE $1.20
Plus tax
Rise Kombucha
Hibiscus & Rose Hips
1 l, $0.88/100ml

sale: $1.25 MIN 2
, formerly: $1.50
Plus tax
Cadbury
DAIRY MILK Fireworks Milk Chocolate Bar
38 g, $3.95/100g
$4.99
Plus tax
Ferrero Rocher
Premium Chocolate Bar, Macadamia and Hazelnut Milk Chocolate
90 g, $5.54/100g
Out of Stock
sale: $1.48, formerly: $1.79
SAVE $0.31
Glico
Pocky Biscuit Sticks Green Tea Cream Coated
40 g, $3.70/100g

sale: $10.00, formerly: $13.29
SAVE $3.29
Castello
Havarti Cheese Herbs & Spices 35 % M.F.
425 g, $2.35/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g

sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.05/100ml

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml















































































































