Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Lay's
Honey Butter flavoured potato chips
200 g, $2.25/100g
Low Stock

sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Dr Oetker
Ristorante Thin Crust Mozzarella Pizza
325 g, $1.38/100g
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Betty Crocker
Fruit Gushers Super Sour Gushers
138 g, $2.89/100g
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Mott's
Fruitsations Fruit Flavoured Snacks, Berry, Gluten Free, 10 ct
226 g, $1.77/100g
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Nature Valley
Chewy Trail Mix Granola Bars, Dark Chocolate, 5 ct
175 g, $2.28/100g

sale: $10.49, formerly: $11.50
SAVE $1.01
High Liner
Pan Sear Selects Roasted Garlic & Herbs Haddock
500 g, $2.10/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.49
Plus tax
Cadbury
MINI EGGS Chocolatey Candy
151 g, $4.30/100g

sale: $1.75 MIN 2
, formerly: $2.29
Kraft
Kd Macaroni & Cheese Spirals
175 g, $1.31/100g

sale: $8.00, formerly: $8.50
SAVE $0.50
President's Choice
Free From Smoked Honey Ham Slices
175 g, $45.71/1kg $4.57/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml















































































































