Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.75, formerly: $4.49
SAVE $0.74
Earth's Own
Gluten-Free Chocolate Oat Milk Alternative
1.75 l, $0.21/100ml
sale: $3.99, formerly: $4.99
SAVE $1.00
Ocean Spray
100% Juice Blends 100% Juice, Cranberry
1.77 l, $0.23/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Soy Milk Alternative, Vanilla, Dairy Free, 7g of Protein
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $8.50, formerly: $10.00
SAVE $1.50
PC Organics
Organic Smooth Peanut Butter Club Size
1 kg, $0.85/100g

sale: $3.00, formerly: $4.49
SAVE $1.49
The Laughing Cow
Garlic & Herbs Spreadable Cheese 8P
133 g, $2.26/100g

sale: $5.49, formerly: $6.49
SAVE $1.00
Black Diamond
Tacos And Nachos Shredded Cheese
320 g, $1.72/100g

sale: $2.50, formerly: $3.75
SAVE $1.25
Plus tax
Leclerc
Go Pure Soft Baked Oatmeal Bars, Brownies 5 Bars
175 g, $1.43/100g
sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Christie
TRISCUIT Smoked Gouda Crackers
200 g, $0.99/100g
Out of Stock

sale: $7.25, formerly: $7.99
SAVE $0.74
Del Monte
Morning Sunshine Orange Juice Blend with Pulp
2.5 l, $0.29/100ml

sale: $4.99, formerly: $5.50
SAVE $0.51
Plus tax
Haagen Dazs
Chocolate Hazelnut Ice Cream Bars
3x88.0 ml, $1.89/100ml

sale: $9.00, formerly: $10.49
SAVE $1.49
High Liner
Fish Sticks Crispy Breaded
700 g, $1.29/100g

sale: $11.00, formerly: $12.00
SAVE $1.00
No Name
Chicken Strips, Club Pack
1810 g, $0.61/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g















































































































