Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $9.00, formerly: $10.49
SAVE $1.49
High Liner
Fish Sticks Crispy Breaded
700 g, $1.29/100g

sale: $11.00, formerly: $12.00
SAVE $1.00
No Name
Chicken Strips, Club Pack
1810 g, $0.61/100g
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.49
Plus tax
Lindt
EXCELLENCE Orange Intense Dark Chocolate Bar
100 g, $6.49/100g
sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
Pink Guava Paradise Guava, Mango, and Banana Fruit Blend
500 g, $0.90/100g

sale: $6.00, formerly: $7.50
SAVE $1.50
Maple Leaf
Natural Selections Shaved Deli Ham, Italian Style
175 g, $34.29/1kg $3.43/100g

sale: $22.50, formerly: $24.99
SAVE $2.49
President's Choice
Gourmet Medium Roast Regular Grind Coffee
930 g, $2.42/100g

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.79
Plus tax
Montellier
Lime Carbonated Natural Spring Water
1 l, $0.18/100ml

sale: $6.99, formerly: $10.49
SAVE $3.50
Saputo
Chef Collection Mozzarellissima Pizza Mozzarella Cheese
500 g, $1.40/100g

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.79
Plus tax
Montellier
Lemon Carbonated Natural Spring Water
1 l, $0.18/100ml

sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
President's Choice
Original Soft Fresh Goat's Cheese
140 g, $4.29/100g
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Betty Crocker
Scooby-Doo - Fruit Flavoured Snacks
226 g, $1.77/100g
sale: $2.25, formerly: $2.50
SAVE $0.25
PC Organics
Organic Vegetable Broth
900 ml, $0.25/100ml

sale: $5.50, formerly: $7.00
SAVE $1.50
Mastro
Salami with Prosciutto
125 g, $4.40/100g
sale: $10.50, formerly: $10.99
SAVE $0.49
Yoplait
YOP Drinkable Yogurt 1.5% M.F. Strawberry, Vanilla 12ct
12x200.0 ml, $0.44/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g

sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.05/100ml















































































































