Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.50, formerly: $7.00
SAVE $1.50
Mastro
Salami with Prosciutto
125 g, $4.40/100g
sale: $10.50, formerly: $10.99
SAVE $0.49
Yoplait
YOP Drinkable Yogurt 1.5% M.F. Strawberry, Vanilla 12ct
12x200.0 ml, $0.44/100ml

sale: $6.99, formerly: $7.50
SAVE $0.51
Starbucks
Maple Pecan Latte ZERO SUGAR Non-Dairy Coffee Enhancer
800 ml, $0.87/100ml
sale: $6.50, formerly: $8.49
SAVE $1.99
Plus tax
Gatorade
Fruit Punch Sports Drink
8x355.0 ml, $0.23/100ml
Low Stock

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Hunt's
Manwich Sauce, Original
398 ml, $0.63/100ml

sale: $4.99, formerly: $5.50
SAVE $0.51
Plus tax
Haagen Dazs
Coffee Ice Cream
450 ml, $1.11/100ml

sale: $3.75, formerly: $4.00
SAVE $0.25
PC Blue Menu
Black Turtle Beans
900 g, $0.42/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
MiO
Hydrate Berry Burst Electrolyte Drink Mix
48 ml, $8.94/100ml

sale: $22.50, formerly: $24.99
SAVE $2.49
President's Choice
Gourmet Swiss Water Process Decaffeinated Medium Roast Fine Grind Coffee
875 g, $2.57/100g
Low Stock

sale: $2.79, formerly: $3.49
SAVE $0.70
Dare
Breton Bites Original Crackers
200 g, $1.40/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Pillsbury
Pizza Pops Pepperoni, 4 ct
380 g, $1.05/100g

sale: $1.50, formerly: $1.69
SAVE $0.19
Plus tax
President's Choice
Grape Soda
2 l, $0.08/100ml
Out of Stock
sale: $2.25, formerly: $2.50
SAVE $0.25
PC Organics
Organic Chicken Broth
900 ml, $0.25/100ml
sale: $3.75, formerly: $4.29
SAVE $0.54
General Mills
Dunkaroos Cinnamon Toast Crunch Vanilla Cookies and Cinnadust Frosting, 6 ct
168 g, $2.23/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.05/100ml















































































































