Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.75, formerly: $4.29
SAVE $0.54
General Mills
Dunkaroos Cinnamon Toast Crunch Vanilla Cookies and Cinnadust Frosting, 6 ct
168 g, $2.23/100g

sale: $2.99, formerly: $3.49
SAVE $0.50
Gay Lea
Lactose Free Sour Cream
450 ml, $0.66/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Spicy Nacho flavoured tortilla chips
235 g, $2.12/100g

sale: $3.49, formerly: $3.79
SAVE $0.30
Crispy
Roti Wrap Original, 15pieces
750 g, $0.47/100g

sale: $3.33, formerly: $3.75
SAVE $0.42
Green Giant
Bean & Carrot Medley
500 g, $0.67/100g

sale: $10.49, formerly: $11.50
SAVE $1.01
High Liner
Pan Sear Selects Lemon Pepper Sole
540 g, $1.94/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Plus tax
Haribo
Twin Snakes Gummy Candies Sweet & Sour Share Size
175 g, $2.17/100g
sale: $1.74 MIN 2
, formerly: $2.49
Pillsbury
Wiener Wraps, Refrigerated Dough, Ready to Bake, 6 ct
200 g, $1.25/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g















































































































