Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $6.00, formerly: $6.79
SAVE $0.79
Cheemo
Perogies, Potatoes & Cheddar Cheese
2 kg, $0.30/100g
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Nature Valley
Chewy Trail Mix Granola Bars, Mixed Berry
175 g, $2.28/100g

sale: $4.00, formerly: $4.50
SAVE $0.50
Plus tax
Tostitos
Low Sodium Rounds tortilla chips 295g
295 g, $1.36/100g

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Pineapple Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Old Dutch
Potato Chips Salt 'n Vinegar Flavoured
220 g, $1.81/100g

sale: $4.99, formerly: $5.50
SAVE $0.51
Plus tax
Haagen Dazs
Vanilla Ice Cream
450 ml, $1.11/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
President's Choice
Caramel Popcorn
250 g, $1.80/100g
sale: $5.25, formerly: $5.79
SAVE $0.54
Silk
Soy for Coffee, Original Coffee Creamer
890 ml, $0.59/100ml

sale: $4.00, formerly: $4.25
SAVE $0.25
Plus tax
Angie's
White Cheddar Puffs
170 g, $2.35/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g















































































































