Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $11.00 MIN 2
, formerly: $12.00
President's Choice
Thick and Juicy™ Sirloin Beef Burgers
568 g, $2.11/100g

sale: $4.00, formerly: $4.25
SAVE $0.25
Plus tax
Angie's
Boomchickapop, Sea Salt
136 g, $2.94/100g

sale: $3.27, formerly: $3.49
SAVE $0.22
Classico
Traditional Pizza Sauce
410 ml, $0.80/100ml

sale: $2.77, formerly: $3.50
SAVE $0.73
Quaker
Peaches & Cream Flavour Instant Oatmeal
264 g, $1.05/100g
Out of Stock
Out of Stock

sale: $3.33, formerly: $3.75
SAVE $0.42
Green Giant
Valley Selections Savoury Garlic Pasta & Vegetables
500 g, $0.67/100g

sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
PC Blue Menu
Soft Fresh Goat's Cheese
140 g, $4.29/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.79
Cracker Barrel
Signature Smoked Cheddar Cheese Slices
200 g, $3.40/100g
sale: $2.79, formerly: $3.49
SAVE $0.70
Dare
Breton Gluten Free Garden Vegetable Crackers
135 g, $2.07/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g















































































































