Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $3.29
Plus tax
Nestlé
Aero Snack Size, Milk Chocolate
58.4 g, $5.63/100g

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
No Name
Peppermint Herbal Tea
24 ea, $0.13/1ea
sale: $3.75, formerly: $4.00
SAVE $0.25
Plus tax
Wrigley's
Spearmint Flavoured Sugar Free Chewing Gum, 18 Pieces, 3 Packs
3 ea, $1.25/1ea

sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
Kraft
Mozzarella Processed Cheese Slices
410 g, $1.22/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Ruffles
Flavoured Potato Chips, Hot Wings
180 g, $2.77/100g
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $3.29
Plus tax
Reese's
Peanut Butter Cups Snack Sized Candy
124 g, $2.65/100g

sale: $2.50, formerly: $3.75
SAVE $1.25
Plus tax
Leclerc
Go Pure Soft Baked Chocolate Chip Oatmeal Bars
175 g, $1.43/100g

sale: $2.50, formerly: $3.75
SAVE $1.25
Plus tax
Leclerc
Go Pure Oatmeal Bars Apple & Cinnamon
175 g, $1.43/100g
sale: $2.99, formerly: $3.49
SAVE $0.50
President's Choice
Zesty Garlic Croutons
140 g, $2.14/100g
Low Stock

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Aero
Aero Peppermint Chocolate Bar
95 g, $3.67/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.49
Bens
BISTRO EXPRESS Mexican Style Rice
250 g, $1.40/100g
sale: $5.99, formerly: $6.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Limonata Italian Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.30/100ml

sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Carnation
Rich And Creamy Hot Chocolate
450 g, $1.56/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml















































































































