Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
Club House
Beef Stew Seasoning Mix
43 g, $3.47/100g
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Betty Crocker
Fruit Gushers Gushin' Grape & Tropical Flavours
138 g, $2.89/100g
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.99
Kelloggs
Froot Loops Fruit Loops Cereal With Marshmallows
315 g, $1.58/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.49
Bens
BISTRO EXPRESS Butter & Garlic Rice
250 g, $1.40/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Sunchips
Garden Salsa flavour Multigrain Snacks
205 g, $2.43/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Hershey's
Creamy Milk Chocolate Family Size Bar
100 g, $3.49/100g
sale: $4.48, formerly: $5.99
SAVE $1.51
Plus tax
Binggrae
Melona Frozen Dessert Bars Banana Ice Bar
560 ml, $0.80/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Dr Oetker
Ristorante Thin Crust Pizza Seasoned Beef, Mozzarella, Tomatoes
368 g, $1.22/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Lay's
Wavy Cheddar & Sour Cream Flavoured Potato Chips
220 g, $2.04/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g















































































































