Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.75, formerly: $4.00
SAVE $0.25
PC Blue Menu
Red Split Lentils
900 g, $0.42/100g
sale: $1.75 MIN 4
, formerly: $2.29
Knorr
Sidekicks Pasta Garlic Alfredo Fettuccine
133 g, $1.72/100g
Low Stock
sale: $1.00 MIN 3
, formerly: $1.50
Plus tax
Cadbury
WUNDERBAR Chocolatey Candy Bar, Individually Wrapped Treat, Sweet Treat
49 g, $3.06/100g

sale: $6.00, formerly: $7.00
SAVE $1.00
President's Choice
Crumbled Goat's Milk Féta Cheese
175 g, $3.43/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Pringles
Potato Chips, Buffalo Ranch Flavour,
156 g, $2.24/100g

sale: $2.99, formerly: $4.00
SAVE $1.01
CAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Sweet Potato Fries
454 g, $0.66/100g

$27.00
Plus tax
Nestlé
KITKAT, AERO, SMARTIES, COFFEE CRISP Mini Bars & Candies
1.17 kg, $2.31/100g
PC Optimum Offer
sale: $7.00, formerly: $8.50
SAVE $1.50
Promise Gluten Free
Handcrafted Sourdough Sandwich Rolls
260 g, $2.69/100g
sale: $2.77, formerly: $3.50
SAVE $0.73
Quaker
Maple & Brown Sugar Flavour Low Sugar Instant Oatmeal (8 packets).
232 g, $1.19/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml















































































































