Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Nestlé
KitKat Mix-ups, Clusters of KitKat & Graham Crackers
110 g, $5.45/100g
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Betty Crocker
Fruit Gushers Fruit Flavoured Snacks, Variety Pack, Gluten Free, 6 ct
138 g, $2.89/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Chicken Carbonara
260 g, $1.92/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Nestlé
Aero Tiramisu Milk Chocolate Bar
105 g, $3.32/100g

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $3.29
Plus tax
Nestlé
Snack Size KITKAT, AERO, SMARTIES, COFFEE CRISP
78 g, $4.22/100g

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
IOGO
Nanö Bubbles Orange Cream Yogurt With Mango Bubbles 1.5%
4x100.0 g, $0.75/100g

sale: $1.50, formerly: $1.69
SAVE $0.19
Plus tax
President's Choice
Jamaican-Style Ginger Beer
2 l, $0.08/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Nestlé
Kitkat Tablet, KITKAT Wafers & Hazelnut Filling
99 g, $3.53/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Takis
Rolled Tortilla Chips Blue Heat Extreme
260 g, $1.53/100g
sale: $5.99, formerly: $7.49
SAVE $1.50
Plus tax
San Pellegrino
Light Blood Orange, Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.30/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g















































































































