Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Triscuit
TRISCUIT Thin Crisps Zesty Jalepeno Crackers
200 g, $0.99/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Roll'd Fiery Lime Flavoured Rolled Tortilla Chips
280 g, $1.78/100g

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.99
Peace Tea
Iced Tea Cheeky Cherry Can
695 ml, $0.29/100ml

sale: $4.00, formerly: $5.49
SAVE $1.49
Breyers
Caramel Fudge Light Ice Cream
1410 ml, $0.28/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Cadbury
Dairy Milk Creamy Salted Caramel Chocolate Bar, 100% sustainably sourced cocoa
95 g, $3.67/100g
sale: $5.99, formerly: $6.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Aranciata Italian Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.30/100ml

$6.00 Member Price
, formerly: $7.50 Non-Members
President's Choice
Artichoke & Asiago Dip
454 g, $1.65/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g















































































































