Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.49
Black Diamond
Medium Cheddar Natural Cheese Slices
240 g, $2.70/100g

sale: $3.49, formerly: $3.99
SAVE $0.50
Plus tax
President's Choice
Mini Ginger Ale 6 Pack
6x222.0 ml, $0.26/100ml
sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Plus tax
Doritos
Minis Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
145 g, $2.07/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Maynards
Wine Gums Candy Gummy Candy
154 g, $2.27/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
MiO
Cherry Blackberry Liquid Water Enhancer
48 ml, $8.94/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
President's Choice
Everything Bagel Hummus
227 g, $1.54/100g
Low Stock
sale: $5.99, formerly: $6.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Melograno & Arancia Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.30/100ml

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.50
Plus tax
Nestlé
Kitkat Mega Size, Two 4-finger Wafer Bars, Milk Chocolate
73 g, $3.42/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Soy Milk Alternative, Dark Chocolate, 7g of Protein
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $5.50, formerly: $5.79
SAVE $0.29
President's Choice
The Decadent® White Chocolate Chips
226 g, $2.43/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g















































































































