Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Chicken Korma
350 g, $1.43/100g
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.50
Plus tax
Reese's
Big Cup With Caramel / Avec Caramel
79 g, $3.16/100g

sale: $5.19, formerly: $5.99
SAVE $0.80
Carnation
Rich And Creamy Hot Chocolate
250 g, $2.08/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.29
Plus tax
Magnum
Double Raspberry Ice Cream Bar dipped in a chocolatey coating
3x90.0 ml, $2.33/100ml
Low Stock
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Betty Crocker
Fruit Roll-Ups Fruit Flavoured Snacks, Tropical Tie-Dye, Gluten Free, 10 ct
141 g, $2.83/100g

sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
Hellmann's
Mayonnaise Type Dressing
445 ml, $1.12/100ml
sale: $6.00, formerly: $10.00
SAVE $4.00
Schneiders
Sausage Snacks Pepperoni
250 g, $2.40/100g
Out of Stock
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO Mint Creme Chocolate Sandwich Cookies
261 g, $1.72/100g
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Nature Valley
Crunchy Apple Crisp Granola Bars 10 CT
210 g, $1.90/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g















































































































