Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $2.50, formerly: $3.75
SAVE $1.25
Plus tax
Leclerc
Go Pure Fruit & Oat Bars Fieldberry
140 g, $1.79/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.99
Clark
Baked Beans With Tomato, Bacon & Brown Sugar Flavours Homestyle
398 ml, $0.50/100ml

sale: $8.00, formerly: $9.49
SAVE $1.49
Farm Girl
Honey Os Cereal No Sugar
280 g, $2.86/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Healthy Choice
Gourmet Steamers Beef Merlot
269 g, $2.23/100g
Low Stock

sale: $10.49, formerly: $11.50
SAVE $1.01
High Liner
Pan-Sear Selects Traditional Haddock Fillets
500 g, $2.10/100g

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
RO TEL
Diced Tomatoes & Green Chilies, Medium
284 g, $0.88/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Maynards
Sour Patch Kids Watermelon Candy, Sour Candy, Gummy Candy
154 g, $2.27/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Pringles
Potato Chips Honey Mustard Flavour
156 g, $2.24/100g

sale: $5.49, formerly: $6.49
SAVE $1.00
Black Diamond
Old Cheddar Shredded Cheese
320 g, $1.72/100g

sale: $6.99, formerly: $7.50
SAVE $0.51
Starbucks
Non-dairy Vanilla Coffee Enhancer, Vegan
828 ml, $0.84/100ml
sale: $2.50, formerly: $3.29
SAVE $0.79
Plus tax
Red Bull
The Summer Edition Energy Drink White Peach
250 ml, $1.00/100ml
Out of Stock

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.99
Yoplait
1% Yogurt Tubes, Cherry, Lime and Blue Raspberry Flavour, Special Edition, Kids Snacks
448 g, $0.89/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.05/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g















































































































