Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $10.00, formerly:
Limit 3, after limit $11.00
President's Choice
100% Pure Maple Syrup (Dark)
375 ml, $2.93/100ml

sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Aylmer
Diced Tomatoes with Italian Spices, No Salt Added
796 ml, $0.34/100ml
sale: $2.79, formerly: $3.49
SAVE $0.70
Dare
Breton Gluten Free Original with Flax Crackers
135 g, $2.07/100g

sale: $2.99, formerly: $3.49
SAVE $0.50
Dare
Whippet Strawberry Cookies
285 g, $1.05/100g
sale: $2.50, formerly: $2.99
SAVE $0.49
Pepperidge Farm
Goldfish Crisps Baked Snack Crackers Cheddar
177 g, $1.41/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Healthy Choice
Gourmet Steamers Chicken Teriyaki
283 g, $2.12/100g
Out of Stock

sale: $3.00, formerly: $3.29
SAVE $0.29
Italpasta
Oven Ready Lasagne
375 g, $0.80/100g

sale: $3.33, formerly: $3.75
SAVE $0.42
Green Giant
Valley Selection, Asian Blend Vegetables
400 g, $0.83/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Cheddar and Jalapeno Bagels, 6 Pack
553 g, $0.72/100g
sale: $5.50, formerly: $7.00
SAVE $1.50
Kelloggs
Special K Cereal Vanilla Almond Family Size
525 g, $1.05/100g

sale: $4.00, formerly: $5.49
SAVE $1.49
Breyers
Rocky Road Ice Cream
1410 ml, $0.28/100ml
sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Plus tax
Cheetos
Minis Cheddar Cheese Flavoured Snacks
102 g, $2.94/100g
sale: $3.50, formerly: $5.49
SAVE $1.99
Plus tax
PopCorners
White Cheddar Flavoured Popped-Corn Chips
142 g, $2.46/100g

sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
President's Choice
Cream First™ Vanilla with Chocolate Fudge Premium Ice Cream
1.5 l, $0.40/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml















































































































