Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $1.00 MIN 3
, formerly: $1.50
Plus tax
Cadbury
DAIRY MILK Chocolate Bar with MINI EGGS
38 g, $3.95/100g

sale: $3.49, formerly: $3.79
SAVE $0.30
Kiju
Apple Juice Boxes
4x200.0 ml, $0.44/100ml

sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
President's Choice
Cream First™ Vanilla with Chocolate Fudge Premium Ice Cream
1.5 l, $0.40/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
Turkey Breast, Honey Maple (Thin Sliced)
$35.00/1kg $15.88/1lb
PC Optimum Offer

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Maynards
Sour Patch Kids Watermelon Candy, Sour Candy, Gummy Candy
154 g, $2.27/100g

sale: $2.99, formerly: $3.49
SAVE $0.50
Dare
Whippet Strawberry Cookies
285 g, $1.05/100g
sale: $1.75 MIN 4
, formerly: $2.29
Knorr
Sidekicks Rice & Vermicelli Chicken Fried Rice
153 g, $1.50/100g

sale: $12.99, formerly: $13.99
SAVE $1.00
Olympic
Organic Plain Yogurt 3.5%
1.75 kg, $0.74/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.05/100ml

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml















































































































