Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
Club House
Gravy Mix Less Salt and Gluten-Free
25 g, $5.96/100g

sale: $3.67 MIN 3
, formerly: $4.29
Oikos
Extra Creamy Greek Yogurt, Banana Chocolate, Blended, 4% MF
4x95.0 g, $1.13/100g

sale: $2.99, formerly: $3.49
SAVE $0.50
Dare
Whippet Strawberry Cookies
285 g, $1.05/100g

sale: $4.99, formerly: $5.50
SAVE $0.51
Plus tax
Haagen Dazs
Caramel Almond Crunch Ice Cream Bar
3x88.0 ml, $1.89/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Nestlé
Aero Tiramisu Milk Chocolate Bar
105 g, $3.32/100g

sale: $6.99, formerly: $7.50
SAVE $0.51
Starbucks
Vanilla Latte Coffee Enhancer, Use Hot Or Iced
828 ml, $0.84/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Nestlé
Kitkat Tablet, KITKAT Wafers & Hazelnut Filling
99 g, $3.53/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.05/100ml















































































































