Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Rolling Meadow
Grass Fed 2% Milk
2 l, $0.31/100ml
Out of Stock

sale: $4.00, formerly: $5.49
SAVE $1.49
Breyers
Rocky Road Ice Cream
1410 ml, $0.28/100ml

sale: $6.29, formerly: $6.49
SAVE $0.20
Prana
Granolove – Organic Oatmeal Cookie Crunch Granola
300 g, $2.10/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Maynards
Sour Patch Kids Watermelon Candy, Sour Candy, Gummy Candy
154 g, $2.27/100g
sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.49
Betty Crocker
Whipped Frosting, Fluffy White Vanilla, Gluten Free
340 g, $0.73/100g

sale: $5.50, formerly: $5.79
SAVE $0.29
President's Choice
The Decadent Semi-Sweet Chocolate Chunks
226 g, $2.43/100g
sale: $3.29, formerly: $3.79
SAVE $0.50
Silk
Almond Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free, Shelf Stable
946 ml, $0.35/100ml
sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Plus tax
Nature Valley
Granola Bars Sweet & Salty Roasted Mixed Nut
175 g, $1.43/100g

sale: $2.79, formerly: $3.49
SAVE $0.70
Dare
Breton Simple Goodness Dill & Herb Crackers
180 g, $1.55/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Old Dutch
Restaurante Deli Rounds
290 g, $1.38/100g
sale: $2.50, formerly: $2.99
SAVE $0.49
Pepperidge Farm
Flavour Blasted Baked Snack Crackers Xtreme Cheddar 6 Snack Packs
26 g, $9.62/100g
sale: $12.00, formerly: $12.99
SAVE $0.99
Plus tax
Nature Valley
Granola Bars, Sweet and Salty Nut, Peanut, 28 ct
980 g, $1.22/100g
1,000 PC Optimum Points

sale: $6.50 MIN 2
, formerly: $7.99
Black Diamond
Cheddar Cheestrings
336 g, $2.38/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g















































































































