Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
President's Choice
Mediterranean Chicken Breast
$35.00/1kg $15.88/1lb
sale: $2.48, formerly: $3.00
SAVE $0.52
Plus tax
Haribo
Starmix Gummy Candies Share Size
175 g, $1.42/100g

sale: $18.00, formerly: $24.99
SAVE $6.99
President's Choice
French Roast Fine Grind Coffee
800 g, $2.25/100g

sale: $3.99, formerly: $4.47
SAVE $0.48
Philadelphia
Pumpkin Spice Cream Cheese Product
227 g, $1.76/100g

sale: $1.75, formerly: $2.25
SAVE $0.50
Campbell's
Concentrated Broth Beef, Less Salt
250 ml, $0.70/100ml

sale: $3.49, formerly: $3.79
SAVE $0.30
Kiju
Mango Orange Fruit Juice Boxes
4x200.0 ml, $0.44/100ml

sale: $6.49, formerly: $8.29
SAVE $1.80
Chapmans
Premium Pistachios & Almonds Ice Cream
2 l, $0.32/100ml

$4.88 Member Price
, formerly: $6.79$5.88 Non-Members
SAVE $0.91
President's Choice
Pizza Mozzarella and Cheddar Shredded Cheese Blend
320 g, $1.84/100g
sale: $2.99, formerly: $3.49
SAVE $0.50
Plus tax
Pringles
Potato Chips Party Stack Sour Cream & Onion Flavour
188 g, $1.59/100g

sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Aylmer
Tomatoes Diced, No Salt Added
796 ml, $0.34/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Ruffles
Flavoured Potato Chips, Cheddar & Sour Cream
200 g, $2.50/100g

sale: $8.99, formerly: $9.29
SAVE $0.30
Nestlé
Coffee Mate Liquid French Vanilla Value Size
1.89 l, $0.48/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.54/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Whole White Mushrooms
454 g, $0.99/100g















































































































