Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.99, formerly: $6.99
SAVE $1.00
Plus tax
Elan
Coconut Cashews Organic
160 g, $3.74/100g
sale: $8.06, formerly: $9.49
SAVE $1.43
Bobs Red Mill
Steel Cut Oats Whole Grain Gluten Free
680 g, $1.19/100g
PC Optimum Offer

about $47.67
President's Choice
Butter-Infused Stuffed Young Turkey 7-9 KG, Frozen
$6.59/1kg $2.99/1lb
PC Optimum Offer
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.54/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.52/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $1.25, formerly: $1.69
SAVE $0.44
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $0.63/100g















































































































