Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.99, formerly: $5.99
SAVE $1.00
Amys
Lower In Sodium Organic Soup, Minestrone
398 ml, $1.25/100ml
Low Stock

sale: $18.99, formerly: $21.99
SAVE $3.00
Terra Breads
Original Granola
800 g, $2.37/100g
sale: $6.49, formerly: $7.49
SAVE $1.00
Wholesome Sweeteners
Organic Light Brown Sugar
681 g, $0.95/100g

sale: $5.00, formerly: $6.29
SAVE $1.29
Teriyaki Experience
Teriyaki with Sweet Chili Sauce
350 ml, $1.43/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $8.00, formerly: $9.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPC Blue Menu
Minced Turkey
454 g, $1.76/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Whole White Mushrooms
454 g, $0.99/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g















































































































