Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $14.25, formerly: $15.49
SAVE $1.24
Plus tax
Eco-Max
Hypoallergenic Fabric Softener
3 l, $0.48/100ml
sale: $3.99, formerly: $4.29
SAVE $0.30
PC Organics
Organic Red Kidney Beans
450 g, $0.89/100g

sale: $7.50, formerly: $8.00
SAVE $0.50
Wildly Delicious
Preserve Co Ltd Tangerine & Red Chili Jelly
185 ml, $4.05/100ml
sale: $32.40, formerly: $36.00
SAVE $3.60
PC Organics
Organic Halves and Pieces Raw Walnuts Club Size
1 kg, $3.24/100g
sale: $5.50, formerly: $6.49
SAVE $0.99
Ocean's Halo
Skipjack In Chili Infused Oil Solid Light Tuna
240 g, $2.29/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $8.00, formerly: $9.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPC Blue Menu
Minced Turkey
454 g, $1.76/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Whole White Mushrooms
454 g, $0.99/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
PC Optimum Offer















































































































